Автоматичний туалет для кішок PET MEET 2, WiFi, УФ-стерилізація.

Автоматичний туалет для кішок PET MEET 2, WiFi, УФ-стерилізація.

 • Виробник: MEET
 • Модель: 2
 • На складі

100% гарантія на товар

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазину

Цілодобовий центр підтримки

 

Увага! Відправка замовлення здійснюється після передплати від 500 грн.

 

Автоматичний туалет для кішок PET MEET 2, WiFi, УФ-стерилізація.

Автоматичні туалети для кішок були придумані не так давно, і є новим пристосуванням, істотно полегшує життя власникам домашніх тварин. Автоматичний туалет сам здійснює прибирання за твариною, підтримуючи гігієну і усуваючи неприємний запах. До того ж, самому вихованцеві вкрай неприємно відвідувати неприбраний туалет. З використанням такого туалету дані проблеми вирішуються практично миттєво. Пристрій може працювати в автоматичному і ручному режимі. Розумний PET MEET 2, одна з новітніх версій автоматичних туалетів для кішок і вміє підлаштовуватися під автоматичну роботу як з кошеням вагою понад 300 грам, так і до дорослої кішки до 15 кг. Всередину вбудовані гравітаційні датчики, які визначають вагу тварини і відправляють Вам на телефон повідомлення про час відвідування туалету і вагою тварини. Тому, якщо у Вас дві кішки або більше, Ви чітко будете розуміти хто і коли ходив по своїх справах. Тварина заходить всередину і пристрій відразу відчуває вагу тварини. Якщо кішка знаходиться всередині пристрою менше 10 секунд і виходить з нього, машина сприймає це як гру і цікавість. Як тільки тварина затрималося всередині туалету більш ніж 10 секунд, то машина дочекається поки тварина залишить пристрій і автоматично без Вашої участі запустить процес очищення відповідно до встановленого часом затримки від 6 секунд до 20 хвилин. У додатку PET MEET 2 Ви можете повністю управляти роботою автоматичного котячого туалету, а також отримувати повідомлення про час, вагу тварини, роботу УФ-стерилізації, переповнений контейнер, архіві подій, про стан в якому в даний момент знаходиться пристрій і іншу важливу інформацію про Вашого вихованця. Автоматична система безпеки має потрійну ступінь захисту під час процесу очищення, щоб не допустити травмування тварини пристроєм. Процес прибирання займає до 1 хвилини при низькому рівні шуму до 25 дБ. Автоматичний туалет для кішок PET MEET 2 має вбудовану систему УФ-стерилізації контейнера для відходів. Розумна система вмикається за замовчуванням через 6 сек після закінчення процесу очищення і триває до наступного відвідування кішкою туалету. Тому, практично 24 години на добу йде УФ-стерилізація контейнера для відходів. У новій моделі передбачили і таку зручну функцію, як сигналізація про переповнення контейнера для відходів. При тому, що контейнер для відходів і так дуже великий, він залишається один з найбільш об'ємних у порівнянні зі своїми конкурентами. Відділення для котячих екскріментов вміщує до 9 л., Що дозволяє очищати його не так часто. В туалеті використовується звичайний глиняний (бентонітовий) наповнювач дрібної фракції, який продається в будь-якому зоомагазині і коштує недорого. Лоток для наповнювача розрахований в середньому на 4,5 л і не вимагає частого досипання. Закрита система і УФ-стерилізація мінімізує запахи від процесу і стерилізує відсік для екскріментов до 99% бактерій, що додатково зменшує запах.

Головні особливості.

 • Автоматичний режим очищення.
 • Ручний режим очищення.
 • Обслуговує від кошеня до дорослої кішки.
 • Зручний вхід.
 • Управління відбувається однією кнопкою.
 • Додаток АРР, WIFI + Bluetooth.
 • Система безпеки.
 • Час затримки очищення.
 • УФ - стерилізація.
 • Очищення за розкладом.
 • Сигнал про переповнений контейнер для відходів.
 • Зручний контейнер для відходів.
 • Сплячий режим.
 • Вмикання/Вимикання індикаторного підсвічування.
 • Архів запису подій.
 • Розумна індикація.
 • Сервіс та обслуговування.


Наша компанія "SARK" є торговим партнером компанії Els-Pet, MEET і Petree в Україні. Весь товар проходить повну технічну перевірку роботоздатності в сервісному центрі, пломбується сервісним центром, і тільки після цього відправляється споживачеві. Якщо у Вас виникають будь-які питання по підключенню, експлуатації або налаштуванню WIFI системи, Ви можете отримати повний супровід і рекомендації фахівців Нашого Сервісного центру.

 

 

Автоматичний і ручний режим очищення.

 

Управління відбувається однією кнопкою. Розумна індикація.

Система безпеки.

 

3 ступеня захисту.

 

Радіолокаційний датчик руху в межах 1-2 метри навколо пристрою.

 

Гравітаційний захист - будь-які зміни у вазі пристрою блокують роботу машини.

 

Індукційний захист - при виявленні будь-якої перешкоди, машина зупиняється і починає зворотнє обертання.

 

Середній обсяг наповнювача 4,5 л.

 

Розумна і проста система очищення наповнювача.

 

УФ-стерилізація.

 

Зручний контейнер для відходів на 9 літрів.

 

Контейнер укомплектований спеціально поглинаючою губкою-фільтром з активованим вугіллям.

 

Додаток АРР, WIFI + Bluetooth - робить дистанційний зв'язок з пристроєм більш безпечним і стабільним.

 

Архів запису подій.

 

Сплячий режим - корисний для пристроїв, розташованих в спальнях або в місцях, де ви не хочете, щоб пристрій працював протягом деякого часу.

 

Легке обслуговування. Розбирання та збирання.

 

Додатково замовте килимок - пастку для наповнювача.

Характеристики:
Бренд MEET
Виріб Автоматичний туалет для кішки
Виробник Китай
Стан Нове
Модель 2
Гарантія 6 міс
Колір Білий
Матеріал корпуса ABS plastic
Вага кішки, кг 25 кг
Об'єм, л 67 л
Потужність (Вт) 6 W
Обсяг контейнера для відходів, л 9 л
Наповнювач Бентонітовий
Ручний запуск очищення Так
Автономне живлення Немає
Програмний модуль dual-mode WBR1 на платформі Tuya Smart Platform
Тривалість процесу очищення 2 min
WIFI APP управління Так
Функція "сплячий режим" Так. Регулюється.
Функція автоматичного видалення старого наповнювача Нємае
Підсвічування Індикаторна
Захист від застрявання кішки Так
Датчик заповнення контейнера для відходів Так
Датчики 6 датчиків захисту
ЖК-дисплей Немає
Світловий індикатор помилок Так
УФ-стерилізація Так
Рівень шуму (dB) <25 dB
Робоча напруга (В) 12 V DC 2000mA
Вхідна напруга (V) 110 - 240 V, 50-60 Hz
Робоча температура От 0 до +55 ° C
Особливості Затримка запуску очищення після відвідування кішки. Regulated.
Вага пристрою (кг) 12 кг
Розміри пристрою Д * Ш * В 620mm*560mm*680mm
Комплектація Пристрій, Адаптер, Мішки для сміття, Інструкція.
Розмір упаковки Д*Ш*В 640mm*640mm*600mm
Інструкція Англ/Рос
Доставка Нова Пошта. Згідно тарифу.
Доп. опис

Автоматичний режим очищення.

Пристрій може працювати в автоматичному і ручному режимі. Розумний PET MEET 2, одна з новітніх версій автоматичних туалетів для кішок і може підлаштовуватися під автоматичну роботу як з кошеням вагою понад 300 грам, так і до дорослої кішки до 15 кг. Якщо в пристрій увійде кошеня вагою менше 300 грам, пристрій не відчує його вагу і тому не включить автоматичний режим очищення. У нашому Сервісному Центрі майстри налаштують пристрій під вагу Вашого вихованця, або, якщо у Вас доросла кішка і маленьке кошеня, тоді фахівці налаштують оптимальну систему роботи автоматичного туалету. В автоматичному режимі пристрій працює в інтіллектуальном режимі. Тварина заходить всередину і пристрій відразу відчуває вагу тварини. Якщо кішка знаходиться всередині пристрою менше 10 секунд і виходить з нього, машина зрозуміє це як гру і цікавість тварини. Як тільки тварина затрималося всередині туалету більш ніж 10 секунд, то машина дочекається поки тварина залишить пристрій і автоматично без Вашої участі запустить процес очищення відповідно до встановленого часу затримки від 6 секунд до 20 хвилин.

 

Ручний режим очищення.

Вистановивши пристрій в ручний режим, пристрій не буде реагувати на вхід і вихід тварин, а буде очищатися за Вашим бажанням, або з кнопки в додатку, чи з кнопки на панелі пристрою.

 

Обслуговує від кошеня до дорослої кішки.

Самоочищуючий туалет для кішок PET MEET 2 розроблений так, що він може обслуговувати від маленького кошеняти до дорослої кішки, його можна підлаштувати під роботу з кошеням вагою від 300 грам. Всередину вбудовані гравітаційні датчики, які визначають вагу тварини і відправляють Вам на телефон повідомлення про час відвідування туалету і вагою тварини. Тому, якщо у Вас дві кішки або більше, Ви чітко будете розуміти хто і коли ходив по своїх справах.

 

Зручний вхід.

У порівнянні з попередньою версією вхід збільшений до 23 см в діаметрі, що дозволить великим кішкам без незручностей відвідувати автоматичний туалет.

 

Управління відбувається однією кнопкою.

1. Утримуючи кнопку 2 сек Ви включите пристрій, після чого машина зробить оберт і обнулить вагу пристрою.

2. Утримуючи кнопку 5 секунд до звукового сигналу, пристрій запустить модуль WIFI для підключення його до мобільного додатку.

 

Додаток АРР, WIFI + Bluetooth.

Автоматичний туалет для кішок PET MEET 2 має вбудований модуль WIFI + Bluetooth на основі чіпа dual-mode WBR1 розроблений компанією Tuya, і власний додаток MEET на платформі Tuya Smart Platform. WBR1 - це вбудований модуль Wi-Fi і BLE з низьким енергоспоживанням, розроблений компанією Tuya. Він складається з високоінтегрованного бездротового радіочастотного чіпа (RTL8720CF) з вбудованим стеком мережевих протоколів Wi-Fi і різноманітними бібліотечними функціями. Він підтримує подвійне з'єднання WIFI + Bluetooth, що робить дистанційним зв'язок з пристроєм більш безпечним і стабільним.

У додатку MEET Ви можете повністю управляти роботою автоматичного котячого туалету, а також отримувати повідомлення про час, вагу тварини, роботу УФ-стерилізації, переповнений контейнер, архіві подій, про стан в якому в даний момент знаходиться пристрій і іншу важливу інформацію про Вашого вихованця.

 

Система безпеки.

Автоматична система безпеки має потрійну ступінь захисту під час процесу очищення, щоб не допустити травмування тварини пристроєм. Радіолокаційний датчик руху, вбудований в кнопку на передній панелі управління, чітко стежить за будь-яким наближенням до пристрою або під час процесу очищення і відразу дає команду на припинення процесу на 3 сегунди і якщо рух не припиниться процес очищення не запуститься, машина буде перевіряти це кожну секунду. Але, якщо ж раптом, тварина вже якимось чином буде всередині або запригне на пристрій ззаду, то спрацює другий рівень захисту - гравітаційний ... Після того, як пристрій відчує додаткову вагу тварини, він буде зупинений також на 3 секунди і буде чекати , поки тварина не покине його. І третій вид захисту побудований на збільшенні навантаження гальмування на обертовий барабан.

 

Час затримки очищення.

Система включається відразу або через деякий час затримки, виставлений Вами в додатку від 6 секунд до 20 хвилин після відвідування кішкою туалету. Затримка часу очищення регулюється в додатку АРР, в залежності від наповнювача, або стану калу тварини і часу його застигання в грудку, а також щоб кішка змогла піти і не була налякана приладом. Процес збирання займає до 1 хвилини при низькому рівні шуму до 25 дБ.
В туалеті використовується звичайний глиняний (бентонітовий) наповнювач дрібної фракції, який продається в будь-якому зоомагазині і коштує недорого. Відділення для котячих екскриментів вміщує до 9 л., Що дозволяє очищати його не так часто. Лоток для наповнювача розрахований в середньому на 4,5 л і не вимагає частого досипання.
Закрита система і УФ-стерилізації мінімізує запахи від процесу і стерилізує відсік для екскриментів до 99% бактерій, що додатково зменшує запах.

 

УФ - стерилізація.

Автоматичний туалет для кішок PET MEET 2 має вбудовану систему УФ-стерилізації контейнера для відходів. Розумна система вмикається за замовчуванням через 6 сек після закінчення процесу очищення і триває до наступного відвідування кішкою туалету. Тому, практично 24 години на добу йде УФ-стерилізація контейнера для відходів. При включенні системи стерилізації засвічується синім кольором індикатор стану на передній панелі, показуючи, що почався процес стерилізації. Для безпеки тварини розумна система відключить блок УФ-стерилізації при спрацюванні будь-яких з трьох захистів: руху, гравітаційної, а також, коли ви спробуєте витягнути контейнер для відходів. УФ-стерилізація екскріментов в контейнері для відходів, це знищення до 99% бактерій, відповідно мінімізація запахів. При бажанні, в додатку можна додати 3 додаткових циклу включення стерилізації в добу, незалежно від користування туалету тваринами в автоматичному режимі. Ця функція дуже зручна в тих випадках, якщо у Вас приватний будинок і Ваш вихованець ходить не тільки в автоматичний туалет, а й на вулицю, тоді для підтримки гігієни в результаті рідкого використовання автоматичного режиму запуску очищення необхідно додаткове знезараження відсіку для екскріментов. Функцію УФ-стерилізації можна відключити за бажанням в додатку.

 

Очищення за розкладом.

У даній моделі додана функція очищення за розкладом. У додатку можливо додати до 3 додаткових очисток на добу, як при автоматичному режимі, так і в ручному режимі роботи туалету. Ця функція дуже зручна в разі, якщо Ваш пристрій налаштований на більшу вагу кішки і не може відчувати вагу кошеня, щоб автоматично провести очищення.

 

Сигнал про переповнений контейнер для відходів.

У новій моделі передбачили і таку зручну функцію, як сигналізація про переповнення контейнера для відходів. При тому, що контейнер для відходів і так дуже великий - 9 літрів, він залишається один з найбільш об'ємних у порівнянні зі своїми конкурентами. Це дозволить з легкістю виїхати на більш довгий час і не боятися за чистий туалет Вашого вихованця. А як тільки рівень заповненості контейнера підніметься вище рівня лотка, інфрачервона система датчиків, розташованих над контейнером для відходів, дасть Вам повідомлення на мобільний додаток про необхідність очистити контейнер для відходів.

 

Зручний контейнер для відходів.

Контейнер для відходів знаходиться на передній панелі під основним барабаном очищення, що дозволяє відходам легко відокремлюватися і потрапляти відразу в контейнер. Переднє розташування дуже зручно для легкого очищення. Як правило, пристрій розташовують біля стіни і Вам немає необхідності рухати пристрій і перезавантажувати його, щоб витягнути контейнер для очищення. У 9 літровий контейнер для відходів конструктори додали прозору пластикову кришку з прорізом для скидання відходів, завдяки цьому конструктивному рішенню екскріменти в контейнері отримали додаткову ізоляцію і мінімізацію запахів. До того ж розробники в контейнер додали відсік для додаткових запахопоглинувачів, плюс, контейнер укомплектований спеціально поглинаючою губкою-фільтром з активованим вугіллям, що поглинає запахи. Ну і нарешті, УФ - стеріалізація ... Це одне з найнеобхідніших конструктивних особливостей автоматичного туалету для кішок. Як можна без цього обійтися?

 

Сплячий режим.

Виріб можна використовувати навіть в спальнях. Сплячий режим корисний для пристроїв, розташованих в спальнях або в місцях, де ви не хочете, щоб пристрій працював протягом деякого часу. Час сплячого режиму Ви можете налаштувати в додатку.

 

Вмикання / Вимикання індикаторного підсвічування.

У додатку є можливість встановити режим вмикання та вимикання індикаторного підсвічування. Якщо Ви не звикли вночі бачити вогники або додаткове світло, встановіть в додатку час відключення індикаторного підсвічування і час, коли індикатор почне світитися знову.

 

Архів запису подій.

У будь-який момент часу в додатку можливий перегляд подій. Дата, час і вага кішки буде записані в архів і після кожного процесу очищення відправлено смс Вам в мобільний додаток при включенні цієї функції.

 

Розумна індикація.

Розумна система кольорового підсвічування пристрою дозволяє відстежувати в реальному часі, в якому режимі знаходиться автоматичний туалет для кішок.

 

Сервіс та обслуговування.

Наша компанія "SARK" є торговим партнером компанії Els-Pet, MEET і Petree в Україні. Весь товар проходить повну технічну перевірку роботоздатності в сервісному центрі, пломбується сервісним центром, і тільки після цього відправляється споживачеві. Якщо у Вас виникають будь-які питання по підключенню, експлуатації або налаштуванню WIFI системи, Ви можете отримати повний супровід і рекомендації фахівців нашого Сервісного центру.

 

Додатково до комплектації до автоматичного котячого туалету у нас Ви можете придбати двошаровий водонепроникний килимок для уловлювання вологи і залишків наповнювача з лап тварини при виході з туалету.
Посилання:

 

 

 

Відео огляд

 

 

 

 

 

 

 

Рекомендуємо придбати до цього товару.

1. Килимок для котячого туалету, лотку, двошаровий 65см * 45см з вирізом під лоток

 

2. Дезодорант наповнювач і нейтралізатор запаху для котячого туалету. Кульки з силікагелем, сепіолітом і активованим вугіллям.

  

 

3. Електронний нейтралізатор поглинач запаху для котячого туалету. Озоновий генератор очищувач повітря.

 

 

4. Електронний озоновий нейтралізатор запаху для котячого туалету PETONEER

 

 

 

Відео огляд 2

Щоб перейти в галерею фото наших клієнтів, натисніть на посилання або фото ==>

Галерея наших клієнтів

    

 

 

 

Подібні зоотовари від нашої компанії

Автоматичні туалети для котів.

                      

Килимок для котячих туалетів

  

Нейтралізатори запаху, озонатори.

    

 

Автоматичні годівниці для домашніх тварин.

Годівниці WIFI з відеокамерою  

    

Годівниці з WIFI  

                

Годівниці з таймером  

                       

Годівниці з чіпом  

           

Годівниці з вагами  

  

 

Автоматичні поїлки фонтани для домашніх тварин.

              

Фільтри до поїлки. 

            

 

Автоматичні лапомийкі для собак.

      

 

Будиночок, Пуфік, Лежанка для кішок і собак.

 

 

Іграшки для кішок і собак.

      

 

Автоматичні годівниці для риб.

            

Гарантії

Компанія sark є торговим партнером компанії та відомих брендів Els-Pet, Petree, Taipets, Globe в Україні. Весь товар проходить повну технічну перевірку працездатності в сервісному центрі, пломбується сервісним центром і тільки після цього відправляється споживачеві. Якщо у Вас виникають питання щодо підключення, експлуатації або налаштування WIFI системи, Ви можете отримати повний супровід та рекомендації фахівців нашого Сервісного центру "Liectroux Україна"

Вам порекомендують:

 • Якими налаштуваннями можна скористатися для правильного підключення пристрою. (Якщо виникла проблема).

Увага! Супровід та технічна підтримка надається після купівлі товару і виключно на товари, куплені в нашому магазині та магазинах наших партнерів, зазначених нижче, за наявності гарантійного талона та пломб сервісного центру на цих виробах.

У разі порушення цілісності пломб гарантія на виріб автоматично анулюється і товар обміну, ремонту та поверненню не підлягає!

В Сервісному центрі "Liectroux Україна" завжди в наявності запчастини та витратні матеріали для швидкого ремонту та обслуговування нашої техніки.

Сервісний центр "Liectroux Україна" здійснює сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування всіх марок автоматичних туалетів для кішок, автоматичних годівниць і товарів для тварин представлених виключно в нашому магазині і магазинах наших партнерів:

https://liectroux.com.ua 

https://sark.com.ua/

https://lifes.com.ua

https://rozetka.com.ua/seller/liectra/?section_id=237815

 

Зверніть увагу!

Згідно з Законодавством України повернення і обмін товару можливий протягом 14 днів за умови:

 • цілісності всіх пломб на виробі
 • товар не повинен бути у використанні
 • товар повинен зберегти свій товарний вигляд.

Більш детальну інформацію про повернення/обмін товару Ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланням у розділі ГАРАНТІЇ
 

Обслуговування та ремонт техніки придбаної на інших сайтах, магазинах,  НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ

 

 

 

Відгуки (28)
Мария 2022-02-03 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Мои два кота приняли туалет в день установки и опробовали его!!! Работает тихо, песок чистый, запаха нет, есть наличие УФ лампы, что немаловажно! Спасибо сотрудникам магазина за быструю консультацию и быструю доставку. Туалет рекомендую, стоит брать.

Моя оцінка:
Виктория 2022-01-14 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Рассматривался вариант для двух кошек, но при наличии йоркшира в доме, искали вариант со входом повыше, что бы запрыгнуть не мог:) Остановились на этом туалете. Кошки пошли в туалет с момента установки. Чистит тихо, срабатывают сенсоры при подходе кошек и барабан не вращается, так же туалет чистить перестает если кто то из моих Марусек залазит сверху, хорошо продумана система безопастности. Доступно изложенная инструкция на русском языке. Спасибо большое магазину. Рекомендую !!!

Моя оцінка:
Инна 2022-01-03 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Умный и надёжный, очень хочется отметить высокое качество пластика, в работе очень тихий. Очень рада приобретению!

Моя оцінка:
Татьяна 2021-12-27 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

К покупке туалета пришли от отчаянья, имеем веселую компанию из двух котов и собаки йокшира. Йокшир Морс растаскивал кошачьи какашки по всей квартире и прятал их.... это кошмар который словами не передать..... Вот уже месяц как мы избавились от этой проблемы, собака в туалет и не запрыгивает, специально брали со входом повыше, туалет начинает убираться через 5 минут, убирает очень тихо, покупкой мы оооочень довольны!!! Рекомендуем туалет к покупке, а магазин к сотрудничеству, очень понравилось покупать в этом магазине!!!

Моя оцінка:
Олег 2021-11-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Наша британка Антуанетта привыкла к нему достаточно быстро, не пришлось играться с песком из старого лотка. Покупкой довольны. Магазин рекомендуем, хороших вам продаж.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Гарантії і згоден з вимогами


Теги: автоматический туалет для кошек MEET 2, туалет для кошек, Автоматический туалет для кошек, товары для животных, товары для кошек, уход за кошками, кошачий туалет, Автоматичний туалет для кішок Petree, туалет для кішок, Автоматичний туалет для кішок, товари для тварин, товари для кішок, догляд за кішками, котячий туалет для кошек, для кішок, Petree